
Op 9 juni hebben wij Milou (nu Balou) bij jullie opgehaald. Bij thuiskomst is Balou direct op onderzoek uitgegaan en zat ze overal op of in.
Van te voren hadden wij gehoord dat ze een pittige dame is en soms haar momentjes heeft, dan lieten we haar gewoon lekker gaan. Nu een aantal maanden verder merken wij daar niks meer van.
Ze is een erg knuffelige poes, die ook haar aandacht eist wanneer ze dit niet krijgt. Ze wil dan graag samen met je op de bank zitten en geknuffeld worden.
Ook is ze erg nieuwsgierig en zit ze overal met haar neus bovenop.
Daarnaast heeft ze hier de ruimte om lekker naar buiten te gaan en van het zonnetje te kunnen genieten, wat ze graag doet. Balou is heel aanhankelijk naar ons toe en lekker aanwezig in huis, wat wij erg gezellig vinden.
Hieronder zijn wat leuke foto’s van onze poezendame.
Groetjes van ons en een pootje van Balou !
Meer nieuws

Beste mensen van de opvang, Na bijna 4 jaar adoptie weer even een update over hoe het gaat

Hoi allemaal, Vandaag werd ik heel erg aangenaam verrast door mijn fans. Het personeel van mijn fans kwam

Op 18 november 2022 hebben wij Finn (nu Olly) bij jullie opgehaald. Wat zijn wij blij met dat