
Op 18 november 2022 hebben wij Finn (nu Olly) bij jullie opgehaald. Wat zijn wij blij met dat
ondeugende ventje! Olly had een kapot oogje dat inmiddels is dichtgemaakt door de dierenarts.
Hij is goed hersteld en was zelf vooral erg blij dat de kap af mocht.
Olly speelt heel graag ‘raketje’ zoals wij dat noemen. Hij rent en vliegt namelijk dagelijks het hele huis door.
Ook speelt hij veel met rammelmuizen, veertjes aan een touw, balletjes en walnoten. Olly is een echte onderzoeker.
Hij vindt alles interessant en nieuwe plekjes ontdekken is voor hem heel spannend! Over een tijdje mag hij van de tuin genieten.
Hij kijkt al graag door het raam naar alle vogeltjes en buurkatten die langskomen, dus we denken dat hij dat erg leuk gaat vinden.
We zijn allemaal stapelgek geworden op dit lieve beestje en hij lijkt ons ook wel aardig te vinden.
Na al dat spelen de hele dag wil hij het liefst bij iemand op schoot kruipen en valt bijna direct in slaap.
Dit is ‘s avonds na het eten vaste prik geworden. Een echt gezelligheidsdier is het!
Bedankt voor de fijne zorg die jullie Olly al die tijd hebben gegeven. We zijn heel blij dat we zo’n lieverd een eigen huisje konden geven!
Meer nieuws

Waar: Zilverstraat 30 in Hengelo Hoe laat: van 12:00 tot 16:00 Wat is er te doen deze middag:

Hoi allemaal, Bij deze een update van Hella (nu Daisy). Voor een angstig katje doet ze het boven

Hallo, hier een update van Joep en Tijger met een foto en filmpjes. Tot nu toe gaat het